KİRALIK MİNİ BOBCAT

Profesyonel ekibimize ve kurumsal kimliğimize sonuna kadar güveniyoruz.

Hakkımızda

Azizoğlu Harfiyat

Yılların vermiş olduğu tecrübe ile sahip olduğu bilgiyi ve deneyimlerimizi paylaşmanın heyecanı ile iş konumuzdaki sorumluluğu, disiplin ve ciddiyet ile Azizoğlu Hafriyat olarak sizlerin hizmetinizdeyiz.  Resmi ihale üzeri taahhüt işleri inşaat ve hafriyat işlerinde çalışmış; geçmişin tecrübesini genç teknik kadrosuna yansıtmıştır.   Kiralık Bobcat için Azizoğlu Hafriyat hizmetinizdedir.  Kiralık KepçeKiralık Mini EkskavatörKiralık Bobcat, Kiralık Kırıcılı Kepçe, Kiralık bobkatKiralık Ekskavatör ile işleriniz ücretsiz keşif kolaylığıyla yapılır.

Misyonumuz

Şirketimiz, kiralık mini bobcat, kiralık ekskatör, kiralık makine, inşaat alanında, yol yapım işlemleri, şebeke açma ve şebeke tamiri işlemleri, liman yapım işlemleri, toplu konut ve lojman yapımı ile ilgilenmektedir. Bu sektördeki tüm hizmetlerimiz, teknolojiden destek alınarak gerçekleştirilmekte ve müşteri memnuniyetinin en doğru şekilde sağlanması adına çağın koşullarına uygun akıllı konutların yapımı ile yaşam kalitenizi yükselten hizmetler verilmektedir.

Ülkemizin en gelişmiş sektörlerinden biri olan nakliyat sektöründe yer alıyor olmamız, evden eve nakliyat, şehir içi ve şehirler arası nakliyat, kurumsal nakliyat gibi, nakliyecilik sektörünün en önemli faaliyetlerini sunmamızı sağlamaktadır. Şirketimiz, nakliyat alanında hizmette kalite kriterlerini en yüksek seviyede tutarak asansörlü nakliyat, sigortalı nakliyat gibi hizmetleri de müşterilerine sunmaktadır.

Makine parkurumuzda, ekskavatör, beko loader, lastikli yükleyici, silindir, greyder ve paletli yükleyiciler bulunmaktadır. İnşaat ve hafriyat işlemlerimiz için kullanmış olduğumuz makinelerimiz farklı model ve teknik donanımları ile her türlü işlemin en doğru şekilde yapılması için kullanılmaktadır.

Vizyonumuz

Şirketimiz, değerli çalışan kadrosunun da desteği ile teknolojik anlamdaki gelişmelerden faydalanarak müşterilerine en kaliteli ve güvenilir hizmeti sunmayı amaç edinmektedir. İnşaat sektörünün öncü şirketlerinden biri olarak faaliyet alanımızı daha da genişleterek var olduğumuz alanda daha kapsamlı hizmetler sunmayı hedeflemekteyiz. Ülkemizin inşaat sektöründe bir adım öne taşınması da nihai hedeflerimiz arasında yer almaktadır..

0+

Yıldan Fazla İş Tecrubesi

0+

Proje Teslimi

0+

Kurumsal Proje

0+

Mutlu Müşteri

MİNİ EKSKAVATÖR KÜÇÜK ALANLARDA BÜYÜK ÇÖZÜMLER

Ekskavatör kiralama hizmeti, dar çalışma alanlarında, ağır iş makenelerinin çalışma olanağının olmadığı alanlarda, mini ekskavatörler önemli çözümler üretiyor. Azizoğlu hafriyat deneyimli ekibiyle sizlere mini ekskavatör kiralama hizmeti ile çalışma alanında hızlı, pratik çözümler üretiyor

× WhatsApp